KINO SOKÓŁ BRZOZÓWKino_Sokol-BDK.html
 
 

Copyright © 2007  BDK All rights reserved.

BRZOZOWSKI DOM KULTURY

KINO SOKÓŁ

ul. A. Krajowej 3

36-200 BRZOZÓW

www.kino.bdk.net.pl

GŁÓWNAKino_Sokol-BDK.htmlKino_Sokol-BDK.htmlshapeimage_4_link_0

Dzięki wsparciu Polskiego Instytutu Filmowego, Filmoteki Narodowej, Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. W 2013 r. przy współorganizacji przedsięwzięcia w ramach  projektu „E-Cinema” SKSiL, pozyskano środki finansowe na zakup projektora instalacyjnego HD.

Bilety online na:

"Cyfryzacja kina Sokół w Brzozowie". Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Prawdziwa rozdzielczość 4K
System SRX-R515 wyświetla obraz o prawdziwej, zgodnej ze specyfikacją DCI rozdzielczości 4K, czyli 4096 x 2160 — cztery razy większej od rozdzielczości 2K i HD. To ponad 8 megapikseli (8 milionów pikseli), czyli czterokrotność liczby pikseli w Twoim domowym telewizorze Full HD (1920 na 1080 pikseli). Wykonany ze szkła niskodyspersyjnego ELD obiektyw o dużej przysłonie F2,5 zapewnia obraz 4D o ultrawysokiej rozdzielczości. W przeciwieństwie do systemów konkurencyjnych, które łączą obiektyw 2K z modułem media block 4K, model SRX-R515 ma zarówno panel SXRD, jak i obiektyw o rozdzielczości 4K. Umożliwia to wyświetlanie obrazów z maksymalną rzeczywistą rozdzielczością 4K.

Technologia łagodnego dla wzroku obrazu 3D firmy Sony bez migotania
Jedyny w swoim rodzaju dwuobiektywowy system Sony do projekcji filmów 3D wyświetla obraz w rozdzielczości natywnej 2K. Konstrukcja dwuobiektywowa w połączeniu z technologią 3D pozwala na jednoczesną projekcję obrazów przeznaczonych dla lewego i prawego oka, zapewniając ostry obraz 3D. Eliminuje to niepożądane migotanie powodowane przez systemy korzystające z technologii wyświetlania naprzemiennego „triple flash”.

Realistyczny obraz o wysokim kontraście
Ograniczając straty światła, mechanizm optyczny systemu SRX-R515 generuje obraz o wysokim współczynniku kontrastu 8000:1, dzięki czemu uzyskuje się bardziej realistyczny obraz o bardzo ciemnych obszarach czarnych. Wyprzedzając międzynarodowe standardy kina cyfrowego i prawie dorównującym możliwościom ludzkiego wzroku.

Wysoka jasność

System projekcyjny SRX-R515 wyświetla obraz o wysokiej jasności na poziomie 15 000 lumenów.

KINO